متن خبر این است:
. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اخبار مربوط به شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تایید کرد. سپاه پاسداران در اطلاعیه خود آورده است: سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت بامداد امروز در حمله بالگردهای آمریکایی به شهادت رسید.
همین چند ساعت پیش به دوست بزرگوار ندیده‌ای که کریمانه آرزوی شهادت برایم کرد عرض کردم: بی‌عرضه‌ها شهید نمی‌شوند، بل الانسان علی نفسه بصیره؛ بله! این برای من نه علم حصولی که علم حضوری است. من بی‌عرضه و شهادت؟!! پس حکمت خدا کجا رفته؟ شهادت یک چیز خاصی است که یک چیز خاص‌تر درونی لازم دارد و به هر کس و به این مفتی‌ها ندهند.
جناب آقای بوق و امثال او هم کلاهشان را بگذارند بالاتر و باز هم ارد ناشتا بدهند که:
اگرسال‌ها بعد بچه‌های ما پرسیدند چرا ما با کشوری که کیلومترها از ما دور است و با ما کاری ندارد جنگ داریم، چه جوابی به آن‌ها بدهیم
سردار! نوش جانت! گوارای وجودت! هنیئا لک! فقط پیش ارباب برای بی‌عرضه‌ها دعا کن! به امیرالمومنین سلام خاضعانه‌ی این هیچ را برسان!

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : شهادت ,سردار ,پاسداران ,سپاه ,سپاه پاسداران ,گوارای وجودت ,قاسم سلیمانی ,انقلاب اسلامی ,پاسداران انقلاب ,پاسداران انقلاب اسلامی ,سپاه پاسداران انقلاب
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jay Kiel جدیدترین ترفند های دنیای اینترنت مطالب محمدمهدی کرمی lindarsky K E N Z O روان کننده عامل موثر در افزایش کیفیت سازه رزین کاتیونی