شبی که ماه کامل شد + دانلود

سلام

خوشبختانه یا متاسفانه اهل سینما رفتن نیستم و اگر قرار باشد فیلمی را ببینم ترجیح می‌دهم صبر کنم تا نسخه‌ی خانگی آن منتشر شود. از فیلم‌هایی که با خودم قرار دیدنش را گذاشته بودم فیلم «شبی که ماه کامل شد» است. هنوز نقدهای احتمالی نوشته‌شده درباره‌ی این اثر را نخوانده‌ام، باید فیلم را ببینم تا دچار پیش‌داوری نشوم بعد اگر حس و حال و وقتش بود نقدها را مطالعه کنم.

درباره‌ی این فیلم در صفحه‌ای که ویکی‌پدیا برای آن ساخته آمده است:

«شبی که ماه کامل شد» فیلمی به کارگردانی نرگس آبیار، نویسندگی نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی محصول سال ۱۳۹۷ ایران است. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فجر به نمایش درآمد و با نامزدی در ۱۳ رشته این جشنواره، توانست ۶ سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین چهره‌پردازی را به خود اختصاص دهد.

«شبی که ماه کامل شد» روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد…

این فیلم بر اساس داستان واقعی عبدالحمید ریگی و همسرش فائزه منصوری است. تماشای این فیلم به افراد زیر 12 سال توصیه نمی‌شود.(+)

خب ظاهرا این فیلم باید دیدنی باشد. آن‌هایی که اهل سینمارفتن هستند لابد این فیلم را روی پرده دیده‌اند. کسانی هم که  -متاسفانه- برایشان قانون کپی‌رایت و حق نشر اهمیتی ندارد حتما تا حالا نسخه‌ی غیرپولی آن را از یک‌جایی گیر آورده‌اند و دیده‌اند اما برای امثال بنده که دوست دارند نسخه‌ای از این فیلم را با رعایت حقوق تهیه‌کنندگان آن تماشا کنند یکی دو روزی فرصت باقی است.

اگر مایلید این فیلم را با رعایت قانون کپی‌رایت تهیه کرده و ببینید می‌توانید از لینک زیر یکی از نسخه‌های مورد نظر خود را (480p، 720p، 1080p، HQ_1080p و BLURAY) انتخاب کنید و بعد از پرداخت هزینه، دانلود و در منزل تماشا کنید. برای کسانی که دستی در تولید محتوا دارند، هر چه هم اندک باشد اهمیت رعایت قانون کپی‌رایت بسیار واضح و ضروری است. 

شاید اگر فیلم را دیدم و چیزی به نظرم رسید همین‌جا منتشرش کردم.

والسلام

دانلود فیلم «شبی که ماه کامل شد» (کلیک کنید)

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : فیلم ,کامل ,«شبی ,دانلود ,رعایت ,بازیگر ,قانون کپی‌رایت ,بهترین بازیگر ,رعایت قانون ,فیلم «شبی ,رعایت قانون کپی‌رایت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جهان ما شکلاتی‌ها فروش فلزیاب به درد نخور پیمکس آشپزی نمونه سوالات فنی حرفه ای اسپلیت { امتحانی } Christina Sonya محمدجواد رضائی پیشرفته ترین قفسه های فروشگاهی روزدنیا Scientometrics Denver